آقای وزیر

ایران صدا

230
05 شهریور 1398
دسته:
گزارش تخلف / قوانین سایت کاربر محور

ایران صدا ژنرال اتوبی ریئس جمهوری کشور آفریقایی تویاگو قصد جلوگیری از فساد گسترده در […]

ایران صدا

ژنرال اتوبی ریئس جمهوری کشور آفریقایی تویاگو قصد جلوگیری از فساد گسترده در کشور خود دارد .

کتاب صوتی آقای وزیر

در کشور آفریقایی به نام توباگو وزیر مالی جدیدی به نام ایگینا آگار معرفی می شود، ۱۷ وزیر قبلی یا به دلیل اختلاس و با نداشتن کفایت از کار برکنار شده اند.اگار در یک سخنرانی قصد خودش را در ایجاد اقدامات اصلاحی اساسی اعلام می کند اما مردم به اواعتماد نداشته و او را هم دنباله روی وزرای فبلی می دانند. آگار در اولین اقدام خود یک کارمند وزارت نجارت را به جرم سند سازی از کار برکنار میکند و اموال یک شرکت خارجی را بدلیل قاچاق توقیف می کند. شرکت ها و تجار خارجی که منافشان را در خطر میبینند سعی مکنند با پیشنهاد مالی و رشوه به آگار نزدیک شوند که آگار زیر بار نمی رود.

اقدامات آگار موجب می شود مجلس از وزیر تجارت در مورد شرکت های خارجی توضیح بخواهد و او را برکنار کند.وزیر تجارت هنگام خروج از کشور دستکیر می شود .

در این بین آگار متوجه می شود تعدادی از دولت مردانِ کشور پول های خود را که از راه های غیر قانونی کسب کرده اند در بانک های سویس پس انداز کرده اند وزمانی که آگار قصد دار آنها را به مردم معرفی کنند ،آنها سغی می کنند از طریق زندان و یا ترور او را حذف کنند که در این کار موفق نمی شوند.

*درباره ی نویسنده:
جفری هاوارد آرچر (به انگلیسی: Jeffrey Howard Archer) (متولد ۱۵ آوریل ۱۹۴۰) ، یک رمان نویس انگلیسی است .و البته سیاستمدار سابق.

قبل از تبدیل شدن به یک نویسنده، آرچر عضو پارلمان بود (۱۹۶۹-۱۹۷۴)، اما پس از یک رسوایی مالی که او را تقریبا ورشکسته کرد، مجددا انتخاب نشد و ثروت خود را به عنوان رمان نویس به کار گرفته و بهترین فروش را کسب کرد؛ کتاب های او در سراسر جهان حدود ۳۳۰ میلیون نسخه فروخته است.

*پیچ و تاب در داستان(A Twist in the Tale)، مجموعه ای از داستان های کوتاه است که توسط نویسنده و سیاستمدار بریتانیا جفری آرچر نوشته شده و مجموعه ای شامل ۱۲ داستان می باشد .
داستان Clean Sweep Ignatius نام اصلی داستانی است که شما در این کتاب به نام (آقای وزیر) می شنوید.

کتاب:
A Twist in the Tale(۱۹۸۸)

ژنرال اتوبی ریئس جمهوری کشور آفریقایی تویاگو قصد جلوگیری از فساد گسترده در کشور خود دارد .

توضیحات بیشتر
#