چیستا – کل کتاب

ایران صدا

275
26 بهمن 1399
دسته:
گزارش تخلف / قوانین سایت کاربر محور

ایران صدا زنی به همراه خانواده اش به آمریکا مهاجرت کرده تا شاید از دست […]

ایران صدا

زنی به همراه خانواده اش به آمریکا مهاجرت کرده تا شاید از دست سرنوشت فرار کند .

کتاب صوتی چیستا

“چیستا” که در دوران جنگ پس از تحمل مشقت های بسیار و جدایی از همسر سابقش خلبان “مهرداد عبدحق” به آمریکا مهاجرت کرده است. حالا سال ها از مهاجرت او به اتفاق پدر و پسرش گذشته است .

نادر برهانی مرند نمایش نامه نویس که سرگذشت چیستا را از زبان دوستش شنیده ، تصمیم می گیرد که براساس زندگی چیستا نمایش نامه ای بنویسد. او برای مستند تر بودن داستانش با چیستا در آمریکا مرتبط می شود تا هر چه بیشتر راجع به جزئیات زندگی چیستا بنویسد و نتیجه آن این داستان شنیدنی ست .
برهانی به رازهایی از زندگی چیستا نور پاشیده که خود چیستا ترجیح می داده همچنان راز بمانند.

دریاره ی نویسنده:
نادر برهانی‌مرند نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتردر سال ۱۳۴۹ متولد شده است ، وی دارای مدرک کارشناسی نمایش با گرایش ادبیات نمایشی می باشد و کارشناسی ارشد خود را نیز در رشته نمایش با گرایش بازیگری و کارگردانی از دانشکده سینما و تئاتر دانشکده هنر دریافت نموده‌است.نادر برهانی به عنوان نمایشنامه نویس سیزده عنوان نمایشنامه را نوشته و در مقام کارگردان هم بیش ۲۰ نمایش را کارگردانی کرده است و جوایز متعددی از جشنواره های مختلف برای نویسندگی و بازیگری دریاقت کرده است.

یادآوری: کناب گویایی که پیش رو دارید در واقع یک نمایشنامه می باشد که برای اجرای صحنه تنظیم شده است و توسط خود نویسنده اثر خوانش می شود.

ایران صدا

زنی به همراه خانواده اش به آمریکا مهاجرت کرده تا شاید از دست سرنوشت فرار کند .

توضیحات بیشتر
#