پیمان

ایران صدا

192
23 تیر 1399
دسته:
گزارش تخلف / قوانین سایت کاربر محور

ایران صدا این داستان ماجرای دختر و پسری است که در جامعه‌ای پلید، با دشواری‌ها […]

ایران صدا

این داستان ماجرای دختر و پسری است که در جامعه‌ای پلید، با دشواری‌ها و بلاهای بسیار، پیوند مقدس ازدواج را برقرار می‌کنند و به دور از ناپاکی‌ها روزگار می‌گذرانند….

کتاب صوتی پیمان

درباره‌ی نویسنده:
دانیل استیل در سال ۱۹۴۹ در شهر نیویورک به دنیا آمد؛ اما بیشترِ زمان کودکی‌اش را در فرانسه گذراند.
تقریبا تا انتشار هفتمین کتاب دانیل استیل، کسی به ظهور یک نویسنده‌ی بزرگ پی نبرده بود.
در سال ۱۹۸۱ یکی از دانشگاهای آمریکا از او به عنوان یکی از ۱۰ زنی که جهان را تحت تاثیر خود قرار داده‌اند، نام برد و نیویورک تایمز نیز در سال ۱۹۸۴ چهار اثر او را جزو ۱۰ اثر پرفروش جهان قرار داد.

خانواده‌ی پرجمعیت که هریک سرنوشت متفاوتی می‌یابند، یکی از مشخصه‌های اصلی آثار اوست. قصه‌های او معمولا درباره‌ی سرنوشت آدم‌های معمولی و زندگی‌های معمولی است و شخصیت‌‎های او از نوعی خوش‌بینی و ساده‌اندیشی مطلوب فرهنگ آمریکایی برخوردارند.
دانیل استیل نویسنده‌ی پرکاری است و از او بیش از ۴۰ رمان در ۴۰ کشور جهان به ۲۷ زبان ترجمه شده است. کتاب‌های استیل در دهه‌ی ۸۰ میلادی، ۳۸۱ هفته پی‌درپی در صدر جدول پرفروش‌ترین رمان‌های ایالات متحده ایستاد و به این ترتیب، رکوردی در کتاب رکوردهای گینس ثبت کرد.

گفتنی است «راه درازِ خانه» پرفروش‌ترین رمان دانیل استیل و همچنین پرفروش‌ترین کتاب ماه می سال ۱۹۹۸ در آمریکا شناخته شد.
استیل در دهه‌ی ۹۰ هم جزو فعال‌ترین نویسندگان آمریکایی بود. براساس رمان‌های او چند سریال تلویزیونی ساخته شده است.
وی به نظر بسیاری از صاحب‌نظران، نماینده و نماد ادبیات عامه‌پسند و کم‌ارزش است؛ اما هرچه هست، میلیون‌ها خواننده‌ی کتاب‌های او نقش پررنگی در گرمای بازار ادبیات دارند.

*شنوندگان گرامی، به‌سبب اینکه قسمت پنجم داستان پیمان در آرشیو موجود نیست، خلاصه‌ای از آن را برای شما در نظر گرفته‌ایم. امیدوارم لذت ببرید.

*فیلم‌نامه:
The Promise (۱۹۷۹)

این داستان ماجرای دختر و پسری است که در جامعه‌ای پلید، با دشواری‌ها و بلاهای بسیار، پیوند مقدس ازدواج را برقرار می‌کنند و به دور از ناپاکی‌ها روزگار می‌گذرانند….

توضیحات بیشتر
#