پادکست

پادکست یک IS اپیزودیک سری از کلمه صحبت دیجیتال صوتی فایل های که کاربر می تواند دانلود به یک دستگاه شخصی برای گوش دادن آسان. پخش برنامه ها و سرویس های پادکست ، روشی مناسب و یکپارچه را برای مدیریت صف مصرف شخصی در بسیاری از منابع پادکست و دستگاه های پخش فراهم می کند.

یک سری معمولاً دارای یک یا چند میزبان مکرر است که درمورد یک موضوع خاص یا یک رویداد فعلی مشغول گفتگو هستند. بحث و محتوا در یک پادکست می تواند از متن نوشته شده با دقت گرفته تا کاملاً بداهه باشد.

تولید صدای دقیق و هنرمندانه را با نگرانی های موضوعی از تحقیقات علمی گرفته تا روزنامه نگاری تکه های زندگی ترکیب می کنند . بسیاری از سری پادکست ها با پیوندها و یادداشت های نمایش ، شرح حال مهمان ، متن ، منابع اضافی ، تفسیر و حتی یک انجمن اجتماع اختصاص داده شده به بحث در مورد محتوای نمایش ، یک وب سایت مرتبط را ارائه می دهند.

هزینه مصرف کننده کم است. در حالی که بسیاری از برای بارگیری مجانی هستند ، سایر افراد با درج آگهی های بازرگانی توسط شرکت ها یا حمایت مالی می شوند. در موارد دیگر ، پادکست نیز می تواند یک سرمایه گذاری تجاری باشد که توسط برخی از مدل های اشتراک اشتراکی پرداخت شده ، تبلیغات یا محصولی که پس از فروش تحویل داده می شود ، پشتیبانی می شود.

به دلایل مختلف مردم انگیزه ایجاد را دارند. تهیه کننده پادکست که غالباً میزبان پادکست نیز هست ، ممکن است آرزو کند ابراز شور شخصی ، افزایش دید حرفه ای ، ورود به شبکه اجتماعی تأثیر گذاران یا ایده های تأثیرگذار ، پرورش جامعه ای از بیننده های همفکر یا ایجاد یک برنامه آموزشی یا ارائه دهد. ایده های ایدئولوژیک (احتمالاً تحت حمایت بشردوستانه).

دانلود پادکست های روز بهمراه پخش آنلاین